TE Connectivity / Corcom 42KEVD10BBSW
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 42A 520V Terminal Block Flange Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 42KEVD10BBSW.
Tendência de 3 meses:
-28.04%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 week ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 42KEVD10BBSW fornecidas pelos seus distribuidores.
Filter, KEV 42A 2S SP WYE BS 520 VAC | TE Connectivity 42KEVD10BBSW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 42A, 520VAC;
LINE FILTER 520VAC 42A CHASSIS
KEV 42A 2S SP WYE BS 520VAC Current Rating: 42 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 42 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | TE Connectivity
Power Line Filter, 3 Phase, 42A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:42A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kev-Bs Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 42KEVD10BBSW