TE Connectivity / Corcom 40KEVD10AFPW
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 40A 440V Terminal Block Flange Mount
NRND
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 40KEVD10AFPW.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
JRH Electronics
TE Connectivity
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-26.32%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 40KEVD10AFPW fornecidas pelos seus distribuidores.
Filter, KEV 40A 2S SP WYE 440 VAC | TE Connectivity 40KEVD10AFPW
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 40A, 440VAC;
LINE FILTER 440VAC 40A CHASS MNT
KEV 40A 2S SP WYE 440VAC Current Rating: 40 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 40 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | TE Connectivity
Power Line Filter, 3 Phase, 40A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:40A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kev Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 40KEVD10AFPW