TE Connectivity / Corcom 25KEBS6BFPD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 25A 520V Threaded Bolt Flange Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 25KEBS6BFPD.
TE Connectivity
JRH Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 25KEBS6BFPD fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Filter, KEB 25A 1S NUT DELTA 520VAC 50HZ | TE Connectivity 25KEBS6BFPD
Power Line Filter, 3 Phase, 20A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 25KEBS6BFPD
KEB 25A 1S NUT DELTA 520VAC 3-Phase Filter Current Rating: 25 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 520 VAC 3-Phase Filter | 25 A Threaded Bolt DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 25KEBS6BFPD | Internal Number: 4-1609965-6 | TE Connectivity