TE Connectivity / Corcom 100KESS10BFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 520V Terminal Block Flange Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 100KESS10BFPW.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
Tendência de 3 meses:
-25.00%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 100KESS10BFPW fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Filter, KES 100A 1S SP WYE 520VAC 50HZ | TE Connectivity 100KESS10BFPW
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KESS10BFPW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KESS10BFPW EMI 滤波器
RS APAC
LINE FLTR 520VAC 100A CHASS MNT
KES 100A 1S SP WYE 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 100KESS10BFPW | Internal Number: 5-1609966-8 | TE Connectivity