TE Connectivity / Corcom 100KEBS6AFPD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 440V Threaded Bolt Flange Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity / Corcom 100KEBS6AFPD.
IHS
Datasheet3 páginashá 1 anos
Datasheet3 páginashá 1 anos
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-25.00%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity / Corcom 100KEBS6AFPD fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 440Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEBS6AFPD
Power Line Filter, Threaded Bolt, 100A, 440VAC, 3 Phase, Flanged, Keb Series | TE Connectivity 100KEBS6AFPD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KEBS6AFPD EMI 滤波器
RS APAC
LINE FLTR 440VAC 100A CHASS MNT
KEB 100A 1S NUT DELTA 440VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 100 A Threaded Bolt DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 100KEBS6AFPD | Internal Number: 2-1609965-3 | TE Connectivity