TDK VLS201610CX-R68M
Ind Power Chip Shielded Wirewound 0.68uH ±20% 1MHz Ferrite 2.19A T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK VLS201610CX-R68M.
TDK
Datasheet9 páginas8 anos atrás
IHS
Newark
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-01-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 0.68uH 20% 1MHz 10Q-Factor Ferrite 2.8A 0.055Ohm DCR 0806 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 680nH 20% 1MHz Ferrite 2.8A 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 1MHz Metal 2.77A 0.054Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Descrições
Descrições de TDK VLS201610CX-R68M fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
Fixed Inductors 0.68uH 2.81A 76mOhms Pwr Circuit Inductor
FIXED IND 680NH 2.19A 76MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.68μH, L x W x T :
Inductors For Power Circuits, Wound Ferrite
INDUCTOR, SHIELDED, 0.68UH, 2.58A, 20%