TDK SLF12575T-100M5R4-H
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 5.4A 0.01872Ohm DCR Automotive T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK SLF12575T-100M5R4-H.
Farnell
Datasheet5 páginas7 anos atrás
Datasheet3 páginashá 0 anos
Newark
Factory Futures
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 6.5A 0.018Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 6A T/R
Inductor High Current Toroid 10uH/7.9uH 20% 1KHz 6.6A 0.015Ohm DCR RDL
TAIYO YUDENNS12575T100MN
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 5.55A 0.0188Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 4.8A 0.02424Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 4.8A 24.2mOhm DCR Blister T/R
Descrições
Descrições de TDK SLF12575T-100M5R4-H fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
INDUCTOR, SHIELDED, 10UH, 20%; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 5.4A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 5.5A; Product Range: -; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC Resistance Max: 0.
INDUCTOR, SHIELDED, 10UH, 20%; Product Range:TDK - SLF12575 Series Magnetic Shielded Inductors; Inductance:10µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.0156ohm; DC Current Rating:5.4A; Q Test Frequency:1kHz; Inductor Case Style:SMD; Core Material:(Not Available); SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)