TDK SLF12565T-220M3R5-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 3.8A 37.9mOhm DCR Blister T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK SLF12565T-220M3R5-PF.
TDK
Datasheet5 páginas6 anos atrás
IHS
_legacy Avnet
TME
Future Electronics
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 4.3A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 4A 31.6mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 4A 0.03156Ohm DCR Automotive T/R
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 2000-220-H-RC
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 4A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 40.6mOhm DCR Blister T/R
Descrições
Descrições de TDK SLF12565T-220M3R5-PF fornecidas pelos seus distribuidores.
WOUND FERRITE INDUCTOR FOR POWER CIRCUIT General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Power Inductors 22µH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 6.50mm 12.50 x 12.50mm 31.6mΩ 3.5A
SLF Series 12.5 x 12.5 mm 22 uH ±20 % Tol. 3.5 A Shielded SMT Power Inductor
Power Inductors – SMD; TDK; SLF12565T-220M3R5-PF; 22 µH; 37.9 mOhm; 1 kHz; 20 %
1KHz 2.5MHz 3.5A 3.8A 8 22¦ÌH 37.9m¦¸ ¡À20% SMD , 12.5mm*12.5mm*6.85mm
FIXED IND 22UH 3.8A 37.9MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :
3.5A 22uH 卤20% 3.5A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
SLF Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 22muH
INDUCTOR, 22UH, SHIELDED, 3.8A;