TDK SLF12555T-102MR34-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 1KHz Ferrite 600mA 1.344Ohm DCR Blister T/R
EOL
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK SLF12555T-102MR34-PF.
IHS
Datasheet5 páginas3 anos atrás
TDK
Newark
Future Electronics
iiiC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.75A 1.65Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12575T102MN
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 100KHz 0.68A 1.113Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1000uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.75A 1.65Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12555T102MN
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 100KHz 0.59A 1.35Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 100KHz 46Q-Factor Ferrite 0.45A 2.16Ohm DCR T/R
Descrições
Descrições de TDK SLF12555T-102MR34-PF fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Inductor (SMD), 1 mH, ± 20%, 600 mA, Shielded, 340 mA, 12.5mm x 12.5mm x 5.5mm
Power Inductors 1mH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 5.50mm 12.50 x 12.50mm 1.12Ω 340mA
POWER INDUCTOR, 1MH, 0.6A, SHIELD; Available until stocks are exhausted
SMD POWER IND, 1MH, 20%, 0.6A, SHIELDED; Inductance:1mH; RMS Current (Irms):600mA; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):340mA; Product Range:SLF Series; Inductor Case / Package:-; DC Resistance Max:1.12ohm RoHS Compliant: Yes