TDK NLC453232T-3R9K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor 700mA 240mOhm DCR 1812 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK NLC453232T-3R9K-PF.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet7 páginas5 anos atrás
IHS
_legacy Avnet
Future Electronics
DigiKey
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 1.05A 90mOhm DCR 2220 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 3.9uH 10% 7.96MHz 60Q-Factor Ferrite 640mA AXL T/R
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 10% 7.9MHz 1.8A 0.06Ohm DCR AXL T/R
Ind Chip Wirewound 3.9uH 10% 7.9MHz 20Q-Factor Ferrite 180mA 1008 T/R
Wurth Elektronik7447669039
1.45MHz 55MHz 1.25A 30@1.45MHz 3.9¦ÌH 215m¦¸ ¡À10% 1812 , 4.5mm*3.2mm*3.4mm
Descrições
Descrições de TDK NLC453232T-3R9K-PF fornecidas pelos seus distribuidores.
NLC Series 1812 3.9 uH ±10 % 700 mA 0.24 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
Inductor, Power Line, 3.9Uh, 1812; Inductor Type:Power; Series:Nlc453232; Inductance:3.9Μh; Tolerance, Inductance:±10%; Resistance:0.24Ohm; Current, Dc Max:700Ma; Frequency, Resonant:40Mhz; Case Style:453232; Q Factor:10 Rohs Compliant: Yes |Tdk NLC453232T-3R9K-PF