TDK NLC453232T-1R0K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 1.05A 110mOhm DCR 1812 T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK NLC453232T-1R0K-PF.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet7 páginas5 anos atrás
IHS
Newark
_legacy Avnet
element14
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Ind Chip Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 1.05A 1812 T/R
Inductor Chip Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.45A 0.5Ohm DCR 1812 T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 230mA 1210 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 400mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, SMD, 1812
TAIYO YUDENLK16081R0K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.6Ohm DCR 0603 T/R
Descrições
Descrições de TDK NLC453232T-1R0K-PF fornecidas pelos seus distribuidores.
NLC Series 1812 1 uH ±10 % 1050 mA 0.11 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, POWER LINE, 1UH, 1812; Inductance: 1µH; Inductance Tolerance: ± 10%; DC Resistance Max: 0.11ohm; DC Current Rating: 1050mA; Q Factor: 10; Self Resonant Frequency: 200MHz; Q Test Frequency: 7.96MHz; Inductor Case Style