TDK NL453232T-2R7J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 370mA 750mOhm DCR 1812 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK NL453232T-2R7J-PF.
Newark
element14 APAC
Future Electronics
Peças relacionadas
Ind Chip Molded Bobbin Core 2.7uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 370mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENLBM2016T2R7J
Inductor RF Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.31A 0.767Ohm DCR 0806 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 290mA 1.1Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 290mA 1210 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Descrições
Descrições de TDK NL453232T-2R7J-PF fornecidas pelos seus distribuidores.
INDUCTOR, 2.7UH, 0.37A, 5%, 50MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductan
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 2.7UH, 0.37A, 5%, 50MHZ, 1812; Inductance: 2.7µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 370mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.75ohm; In