TDK LTF5022T-100M1R4-LC
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 160mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK LTF5022T-100M1R4-LC.
Newark
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Datasheet9 páginas13 anos atrás
IHS
Factory Futures
Future Electronics
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.7A 0.048Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR6028T100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.0845Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.78A 43.2mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 6028 T/R
TAIYO YUDENNRS6028T100MMGK
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Descrições
Descrições de TDK LTF5022T-100M1R4-LC fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
10µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 160mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, 10UH, 1.4A, 20%, SMD; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 1.7A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.4A; Product Range: -; Power Inductor Case: 5mm x 5.2mm x 2.2mm; DC Resistance Max: 0.16oh