TDK CLF12577NIT-330M-D
Ind Power Shielded Wirewound 33uH ±20% 100kHz Ferrite 3.6A T/R
EOL
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK CLF12577NIT-330M-D.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5 páginas5 anos atrás
Farnell
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-60.53%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-08-05
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 15% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 2.8A 0.062Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.0732Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.1A 49.8mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 47.4mOhm DCR Blister T/R
Descrições
Descrições de TDK CLF12577NIT-330M-D fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5049
FIXED IND 33UH 3.6A 62.4MOHM SMD / 33 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.6 A 62.4mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, 33UH, 3.6A, 20%, SHIELDED; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 3.6A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 3.65A; Product Range: CLF-NI-D Series; Power Inductor Case: 12.8mm x 12.5mm x 7.7mm; DC Resistance Max: 0.052ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)