TDK B82791H2701N001
CMC 4.7MH 700MA 2LN TH / Common Mode Chokes Dual 4700uH 10kHz 0.7A 0.44Ohm DCR Thru-Hole Box
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B82791H2701N001.
IHS
Datasheet7 páginas27 anos atrás
TME
Farnell
Newark
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Power Line Chokes, L=4.7mH Rated current=0.6A, LxWxT:16.5mmx11mmx16.5mm
Ind Common Mode Choke 4.7mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 700mA PC Pin Cardboard
TE ConnectivityRN102-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 10kHz 600mA 385mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN202-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 10kHz 0.6A 0.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
4.4 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600mA DCR 400mOhm (Typ)
Descrições
Descrições de TDK B82791H2701N001 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Chokes, L=4.7mH Rated current=0.7A, LxWxT:15.3mmx7.4mmx17.6mm
CHOKE, COMMON MODE, 4.7MH, 0.7A
CHOKE, COMMON MODE, 4.7MH, 0.7A; Inductance: 4.7mH; Rated Current: 700mA; Product Range: B82791H Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 700mA; DC Current Rating: 700mA; DC Resistance Max: 0.44ohm; Inductance Tolerance: -30% to +50%; Inductor Case Style: Through Hole; Inductor Type: Power Line Choke; No. of Pins: 4Pins
General Purpose Inductor, 4700uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
250V 700mA 2 4.7mH@ 10 kHz 440m¦¸(Typ) , 15.3mm*7.4mm*17.6mm