TDK B82791G2701N001
Common Mode Chokes Dual 4700uH 10kHz 0.7A 0.44Ohm DCR Thru-Hole Box
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B82791G2701N001.
IHS
Datasheet7 páginas27 anos atrás
TDK
Farnell
EPCOS
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descrições
Descrições de TDK B82791G2701N001 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Chokes, L=4.7mH Rated current=0.7A, LxWxT:17.5mmx17.5mmx8mm
4.7mH@10kHz 440m惟 2 Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 4700uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
80V 42V 700mA 2 4.7mH@ 10kHz 440m¦¸(Typ) , 17.5mm*17.5mm*8mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 700mA 440Ohm 10kHz 17.5mm
CHOKE, COMMON MODE, 4.7MH, 0.9A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82791G; Inductance:4.7mH; Tolerance, Inductance:+50%, -30%; Resistance:0.44ohm; DC Current Max:0.7A; Case Style:PCB Through Hole; Core Material: ;RoHS Compliant: Yes