TDK B82730U3751A020
Power Line Chokes, L=3.9mH Rated current=0.75A, LxWxT: 16.5mmx11mmx16.5mm
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B82730U3751A020.
TDK
Datasheet7 páginas27 anos atrás
Farnell
Factory Futures
Future Electronics
EPCOS
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityEV20-1.0-02-3M9
Ev20 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 3.9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV20-1.0-02-3M9
TE ConnectivityEH20-1.0-02-3M9
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 3.9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-1.0-02-3M9
TE ConnectivityRN143-4-02
Common Mode Chokes Dual 3.9mH 10kHz 4A 58mOhm DCR Thru-Hole
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:23.3mmx16.1mmx25.4mm
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:22.7mmx22.3mmx13.3mm
General Purpose Inductor, 4100uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Descrições
Descrições de TDK B82730U3751A020 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 3.9mH 10kHz 750mA 700mOhm DCR Thru-Hole Tray
Tray DUAL IN-LINE 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 750mA 700mOhm 10kHz 16.5mm
Choke, Common Mode, 3.9 mH, 750 mA
General Purpose Inductor, 3900uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
CHOKE, U CORE, 3.9MH, 0.75A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82730U; Inductance:3.9mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; Resistance:700mohm; DC Current Max:0.75A; Core Material:Ferrite ;RoHS Compliant: Yes
CHOKE, U CORE, 3.9MH, 0.75A.; Inductance: 3.9mH; Inductance Tolerance: +50%, -30%; DC Resistance Max: 0.7ohm; DC Current Rating: 750mA; Core Material: Ferrite; Inductor Case Style: Through Hole; No. of Pins: 4; SVHC: No SVHC (20