TDK B72210S2271K101
B722 Series 350 V 275 Vrms 710 V Clamp 3500 A 220 pF AdvanceD Leaded Varistor
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B72210S2271K101.
Burklin Elektronik
Datasheet35 páginas8 anos atrás
Future Electronics
Farnell
TME
Newark
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
TVS Varistor, 300 V, 385 V, AdvanceD B722, 775 V, Disc 10mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
LittelfuseV10E275P
UltraMOV® Series 350 VDC 275V RMS 710 V Clamp 3500 A 200 pF Radial Lead Varistor
TVS Varistor, 320 V, 420 V, B722 AdvanceD, 840 V, Disc 12mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Metal 1 Radial Through Hole Solder TVS Varistor 775V 3.5kA 800mum 10%
LittelfuseV10E300P
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM / 470 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
LittelfuseV10E320P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
Descrições
Descrições de TDK B72210S2271K101 fornecidas pelos seus distribuidores.
TVS Varistor, 275 V, 350 V, AdvanceD B722, 710 V, Disc 10mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=275Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Bulk 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 710V 25A 12mm 10%
METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 350V, 55J, Through Hole Mount
Var MOV 275VAC/350VDC 3500A 430V Radial Bulk
387V~473V 3.5kA Radial Leaded Varistors ROHS
TDK B72210S2271K101 Disk varistor 430 V
10Mm / 275V Rohs Compliant: No
350V 275V 430V Plugin Varistors ROHS
Signal Switch/Codec/Multiplexer
EPCOS B72210S2271K101 酸化金属バリスタ
RS APAC
VARISTOR, MOV, 710V, DISC 10MM; Voltage Rating VAC: 275V; Voltage Rating V DC: 350V; Product Range: AdvanceD B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 710V; Varistor Case Style: Disc 10mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV)