TDK B32674D6155K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32674D6155K.
element14
Datasheet7 páginas18 anos atrás
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Peças relacionadas
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM, 1.5UF, 305V, 10%, RADIAL
Yageo GroupR46KR415050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR415000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463R415050M1K
Descrições
Descrições de TDK B32674D6155K fornecidas pelos seus distribuidores.
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM, 1.5UF, 630V, 10%, RADIAL
Capacitor,PP Metallized,Cap 1.5 uF,Tol 10%,Vol-Rtg 630VDC,Radial,ESR 0.0143 Ohms
1.5µF Film Capacitor630V Polypropylene (PP), Metallized Radial 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
Cap Film 1.5uF 630V PP 10% (31.5 X 12.5 X 21.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0179 Ohm 105C Automotive Bulk
FILM CAPACITOR Radial film capacitor 10% 1.5muF 350V
CAPACITOR PP FILM, 1.5UF, 630V, 10%, RADIAL; Product Range:EPCOS - B32674 Series; Capacitance:1.5µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene (PP); Voltage Rating:630V; Capacitor Case Style:-; Series:MKP