TDK B32562J3474J000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32562J3474J000.
TDK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
PanasonicECQ-E2474JB
Cap Film 0.47uF 250V PET 5% (12.3 X 6.2 X 11.4mm) Radial 10mm 105C Automotive Bag
PanasonicECQ-E2474JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60II3470AA30J
Cap Film 0.47uF 250V PET 5% (18 X 6 X 12mm) Radial 15mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR60II34705030J
Cap Film 0.47uF 250V PET 5%( 18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 105°C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.47uF 250V PET 5%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.47uF 250V PET 5%( 18 X 6 X 11mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Descrições
Descrições de TDK B32562J3474J000 fornecidas pelos seus distribuidores.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 250V DC, 5mm(W) x 6.7mm(H) x 16.5mm(L)
Film Capacitors 0.47UF 5% 250V FILM CAP MKT SILVER
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 470nF 160V