TDK ACM2520-301-2P-T002
ACM Series 1008 300 Ohm 0.4 A 0.35 Ohm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK ACM2520-301-2P-T002.
IHS
Datasheet5 páginas5 anos atrás
Newark
Future Electronics
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+12.57%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
EE Concierge
SímboloPegada
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
PanasonicEXC-24CP221U
2 Mode Noise Filter, High Current Type Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC24CP221U
Ind Common Mode Choke Wirewound 250Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Wurth Elektronik744230251
Common Mode Filters / Chokes WE-CNSW LnFltr0603 250Ohm 100MHz 350mA
Wurth Elektronik744231261
50V 50V 300mA 2 39H 260¦¸@ 100MHz 400m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.4mm
WE-CNSW SMT COMMON MODE LINE FILTER Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.28A, 4 Pin(s)
Common Mode Chokes Dual 300Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD T/R
Descrições
Descrições de TDK ACM2520-301-2P-T002 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=300Ω at 100MHz, L x W x T :
FILTER, COMMON MODE, 0.4A, SMD; Rated Current: 400mA; Inductance: -; Product Range: ACM Series; Impedance: 300ohm; Common Mode Filter Case: 2.5mm x 2mm x 1.2mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Inductance:-; Saturation Current (Isat):-; Product Range:Acm Series; Dc Resistance Max:0.35Ohm Rohs Compliant: Yes |Tdk ACM2520-301-2P-T002.