TDK ACM2012E-681-2P-T00
Ind Common Mode Filter 680 Ohm 25% 100MHz 170mA 0805 Blister Plastic T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK ACM2012E-681-2P-T00.
TDK
Datasheet5 páginas6 anos atrás
IHS
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2020-09-30
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
PanasonicEXC24CE900U
EXC Series 90 Ohm 100 MHz 160 mA 1.75 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.4Ohm DCR SMD Embossed T/R
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Filter, 12Ohm, 0.1A Rohs Compliant: Yes |Tdk MCZ1210DH120L2TA0G
Descrições
Descrições de TDK ACM2012E-681-2P-T00 fornecidas pelos seus distribuidores.
Choke, Common Mode, 680 Ohm, 1.26 uH, 170 mA, 2mm x 1.2mm x 1mm
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=680Ω at 100MHz, L x W x T :
COMMON MODE FILTER, 680 OHM, 0.17A; Rated Current: 170mA; Inductance: -; Product Range: ACM-E Series; Impedance: 680ohm; Common Mode Filter Case: 2mm x 1.2mm x 1mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-20
COMMON MODE FILTER, 680 OHM, 0.17A; DC Current Rating:170mA; Inductance:-; Product Range:ACM-E Series; Impedance:680ohm; Inductor Case / Package:0805 [2012 Metric]; Product Length:2mm; Product Width:1.2mm; Product Height:1mm RoHS Compliant: Yes