TDK ACM2012E-670-2P-T00
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=67Ω at 100MHz, L x W x T :
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK ACM2012E-670-2P-T00.
TDK
Datasheet5 páginas6 anos atrás
Introduction Date2014-04-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2020-09-30
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Ind Common Mode Choke Ww 67Ohm 25% 100Mhz 330Ma 0805 - Tape And Reel
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
DLW Series 0805 120 Ohm 280 mA 0.45 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.35A 0.3Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Descrições
Descrições de TDK ACM2012E-670-2P-T00 fornecidas pelos seus distribuidores.
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.5A, 2 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 67 OHM, 0.5A
COMMON MODE FILTER, 67OHM, 0.5A; DC Current Rating:500mA; Inductance:-; Product Range:ACM-E Series; Impedance:67ohm; Inductor Case / Package:0805 [2012 Metric]; Product Length:2mm; Product Width:1.2mm; Product Height:1mm RoHS Compliant: Yes
COMMON MODE FILTER, 67 OHM, 0.5A; Rated Current: 500mA; Inductance: -; Product Range: ACM-E Series; Impedance: 67ohm; Common Mode Filter Case: 2mm x 1.2mm x 1mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)