TDK-Lambda RTHN-5006
Power Line Filter 60Hz 6A 500VAC/500VDC Terminal Block Flange Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK-Lambda RTHN-5006.
IHS
Datasheet5 páginas7 anos atrás
Sager Power Systems
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-30.77%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2008-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descrições
Descrições de TDK-Lambda RTHN-5006 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC6A; Screw terminations
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:6A, Wide range high attenuation, Block terminal
FILTER, 500VAC 6A, SCREW TERMINATIONS
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 6A
LINE FILT 500VDC 500VAC 6A CHAS
LINE FILTER 500VAC/VDC 6A CHASS
Power Line Filter, 3-Ph, 6A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:6A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Rthn Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTHN-5006