TDK-Lambda RSEL-20R5A
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current: 0.5A, Multipurpose, Fast-on type terminals
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK-Lambda RSEL-20R5A.
IHS
Datasheet5 páginas7 anos atrás
Datasheet2 páginas18 anos atrás
Sager Power Systems
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-10.58%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2008-09-10
Descrições
Descrições de TDK-Lambda RSEL-20R5A fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Filter 60Hz 0.5A 250VAC/250VDC Solder Lug Flange Mount
Filter; 250VAC 0.5A; Faston terminations
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter 250VAC 0.5A
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A CHAS
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSEL-20R5A