TDK-Lambda RSEG-20R5
Power Line Filter, General Purpose, 250 V, 500 mA, Single Phase, 1 Stage, Through Hole
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK-Lambda RSEG-20R5.
IHS
Datasheet4 páginas7 anos atrás
Datasheet4 páginas9 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2012-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descrições
Descrições de TDK-Lambda RSEG-20R5 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current:0.5A, Multipurpose, On board type
Single-Phase Filter Through Hole Plugin EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter, 250VAC 0.5A, Board Mount
Single Phase EMI Filter, 250V, 60Hz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A TH
LINE FILTER 250VAC/VDC 0.5A TH
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Pc Pins; Product Range:Rseg Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSEG-20R5