Taoglas MFX3.07.0150C
Antenna Flex -3.53dBi Gain 716MHz/746MHz/1755MHz/1910MHz/1990MHz/2155MHz Automotive Bag
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Taoglas MFX3.07.0150C.
JRH Electronics
Datasheet15 páginas5 anos atrás
Datasheet15 páginas3 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-9.12%
Descrições
Descrições de Taoglas MFX3.07.0150C fornecidas pelos seus distribuidores.
Cat M1 Wide Band Flex Antenna 698MHZ to 3GHZ With 150MM 1.37 Ipex Mhfht
Flexible Antenna, Multi Band, Linear, 1.85 GHz to 1.91 GHz, 1.93 GHz to 1.99 GHz, 1.71 GHz to 1.755 GHz, 2.11 GHz to 2.155 GHz, 6.99 GHz to 7.16 GHz, 7.29 GHz to 7.46 GHz, Adhesive Mount
RF ANTENNA, 698MHZ TO 3GHZ, 3.07DBI, 5W; Antenna Type:LTE / CAT-M1 / NB-IoT; Frequency Min:698MHz; Frequency Max:3GHz; Antenna Mounting:Adhesive; Gain:3.07dBi; VSWR:-; Input Power:5W; Input Impedance:50ohm; Product Range:- RoHS Compliant: Yes
Network Applications = CAT-M1 / Network Applications = NB-IoT / Network Applications = ISM / Network Applications = Wi-Fi / Gain = 4.5 dBi / Mounting Type = Adhesive Mount / Frequency Band Range = 700 ... 746 MHz / Frequency Band Range = 1.71 ... 2.17 GHz / Frequency Band Range = 1.85 ... 2 GHz / Antenna Connector Type = U.FL / Coaxial Cable Types = 1.37 mm / Cable Length mm = 150 / Impedance Ohm = 50 / Polarisation = Linear / Length mm = 96 / Width mm = 21 / Height mm = 0.2 / Material = Plastic / Operating Temperature Min. °C = -40 / Operating Temperature Max. °C = 85