Takachi WH145-33-M2-BL
Handheld Waterproof Enclosure WH 88x146x33mm Black / Light Grey ABS IP67
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Takachi WH145-33-M2-BL.
Descrições
Descrições de Takachi WH145-33-M2-BL fornecidas pelos seus distribuidores.
Takachi CHH903BBG 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 3 Black/Grey 2 x AA
WH Case, x2 AA, Blk Gry, 146x88x33mm
RS APAC
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/GREY; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Grey; N