Takachi WH145-25-M2-WR
Takachi CHH902BWR 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 2 White/Red 2 x AA
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Takachi WH145-25-M2-WR.
Descrições
Descrições de Takachi WH145-25-M2-WR fornecidas pelos seus distribuidores.
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/RED; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Red; NEM