Takachi WH145-20-F4-WB
Takachi CHH901AWB 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 1 White/Black 4 x AAA
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Takachi WH145-20-F4-WB.
Descrições
Descrições de Takachi WH145-20-F4-WB fornecidas pelos seus distribuidores.
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLACK; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 20mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Black;