STMicroelectronics ECMF06-6HSM16
Common mode filter with ESD protection for high speed serial interface
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para STMicroelectronics ECMF06-6HSM16.
IHS
Datasheet13 páginas13 anos atrás
STMicroelectronics
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-10-03
LTD Date2020-04-03
Descrições
Descrições de STMicroelectronics ECMF06-6HSM16 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes Hex -25dB 0.1A 5Ohm DCR SMD T/R
Data Line Filter, 6 Function(s), 16 Pin(s)
Common mode filter, ESD, MPI D-PHY,6 line
EMI Filter 25dB 0.1A Flat Style SMD T/R
COMMON MODE FILTER, UQFN-16; EMI Filter Type: Common Mode Filter with ESD Protection; No. of Data Lines: 6 Data Lines; Filter Circuit: Common-Mode; Filter Case Style: µQFN; No. of Pins: 16Pins; Product Range: -; SVHC: No SVHC (17-Dec-2015); IC Function: Common Mode Filters with ESD Protection; IC Package Type: µQFN; Operating Temperature Max: 85°C; Operating Temperature Min: -40°C