STMicroelectronics ECMF04-4HSM10Y
Automotive grade common mode filter with ESD protection in QFN-10L
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para STMicroelectronics ECMF04-4HSM10Y.
Newark
Datasheet11 páginas6 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-12-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
Descrições
Descrições de STMicroelectronics ECMF04-4HSM10Y fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes Quad -25dB 0.1A 5.5Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q101 T/R
Automotive CMF with ESD protection and 2.2 GHz bandwidth in QFN-10L, 2200MHz, 6V, QFN-10L WF, RoHS, Tape And Reel
STMicroelectronics SCT
EMI Filter 16kV 100mA 10-Pin QFN T/R
ESD Suppressors / TVS Diodes DFD PROTECTION & FILTER
Data Line Filter, 4 Function(s), 10 Pin(s)
CMF+ESD PROTECTION DFN.22.12-1
COMMON MODE FILTER, 0.1A, SMD;
COMMON MODE FILTER, 0.1A, SMD; DC Current Rating:100mA; Inductance:-; Product Range:ECMF Series; Impedance:-; Inductor Case / Package:-; Product Length:2.6mm; Product Width:1.35mm; Product Height:0.75mm; Qualification:AEC-Q101 RoHS Compliant: Yes