Eaton JBXFD2G16MCSDSR
Conn Circular PIN 16 POS Crimp ST Cable Mount 16 Terminal 1 Port Medical Blister
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Eaton JBXFD2G16MCSDSR.
IHS
Datasheet292 páginas10 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2020-10-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
Circular Connector, 12 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06SE-14-19P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Circular MIL Spec Connector JAM NUT RECPT PIN CRIMP 19P SZ 20
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Descrições
Descrições de Eaton JBXFD2G16MCSDSR fornecidas pelos seus distribuidores.
Circular Connector, 16 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
ST PLUG SZ2 G-16 PIN CMP NKL RED DOT
Circular Connector Plug, Size 2, 16 Position, Cable; Product Range:Souriau Jbx Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:16Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:-; Contact Gender:Pinrohs Compliant: Yes |Souriau-Sunbank/eaton JBXFD2G16MCSDSR