Sensata CKRD4820-10
Solid State Relays - Industrial Mount DIN SSR 530VAC/20A , 4.5-32VDC In, RN
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Sensata CKRD4820-10.
IHS
Datasheet5 páginas10 anos atrás
Sager Electronics
Master Electronics
Electro Sonic
Sensata /Crydom
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
Sensata /CrydomCKRD4820
Relay; SSR; Zero-Switching; Cur-Rtg 20A; Ctrl-V 4-32DC; Vol-Rtg 48-530AC; Box Clamp
SensataCKRA4820
Solid State Relays - Industrial Mount DIN SSR 530VAC/20A 9 0-280VAC In,ZC
Sensata /CrydomHD4825
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) DC Solid State Relay 80C 3V 27mm 0.004A
Relay; SSR; 400VAC Load Pwr; 20A Rtd Load; Zero Cross; 5-24VDC In; Screw Term.; w/Cover
Relay SSR 5mA 30V DC-IN 25A 528V AC-OUT 4-Pin
MagnecraftW6425DSX-1
Relay, 48 to 480 VAC, Solid State, 25 A, SPST, 83, 250, 625, 520, 1150 A, 10 mA
Descrições
Descrições de Sensata CKRD4820-10 fornecidas pelos seus distribuidores.
Relay SSR 12mA 32V DC-IN 20A 530V AC-OUT 4-Pin
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
RELAY SSR SCR 20A AC OUT DIN MNT
AC 48V~530V 20A 4V~32V(DC) DIN
Ratings from 10A to 30A @ 530 VAC - Slim 22.5mm (width) package - SCR output for heavy industrial loads - LED input status indicator - AC or DC control