Schneider Electric W60HE2S-48DC
Relay; 24 VDC (Contact Rating); PCB; PC Board; DPDT; +10; 0.33 W (Coil)
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Schneider Electric W60HE2S-48DC.
Master Electronics
Datasheet2 páginas21 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Peças relacionadas
TE Connectivity7-1393243-0
TE Connectivity RT424048 Relay Power Signal 2 Form C DPDT Momentary
TE Connectivity1-1393243-1
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 48V / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Electromechanical Relay DPDT 3A 48VDC 5.76KOhm Through Hole
PanasonicJW2SN-DC48V
POWER RELAY, DPDT, 48VDC, 5A, THT; Available until stocks are exhausted Alternative available
Omron G2RL-24-DC48 Relay Power PCB 48V DPST 8A Low Profile
POWER/SIGNAL RELAY SPDT MOMENTARY 0.011A (COIL) 48VDC (COIL) 530mW (COIL) 5A (CONTACT) 125VDC (CONTACT) SOCKET MOUNT
Descrições
Descrições de Schneider Electric W60HE2S-48DC fornecidas pelos seus distribuidores.
Relay, DPDT, 48 VDC Coil
PC Board Relays DPDT MINATURE 48V