Schneider Electric 782XBXM4L-24D
Schneider Electric General Purpose Relay; 15A; DPDT; 24VDC; 8-Blade; LED; Mechanical Indicator; Test Button
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Schneider Electric 782XBXM4L-24D.
IHS
Datasheet9 páginas11 anos atrás
Master Electronics
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+79.70%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2014-09-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
Peças relacionadas
HL Series 10 A DPST 24 VDC Through Hole Space Saving General Purpose Power Relay
PanasonicHL2-H-DC24V-F
HL Series 10 A DPST 24 VDC Plug-In Space Saving General Purpose Power Relay
Electromechanical Relay DPDT 10A 24VDC 650Ohm Top Flange
TE ConnectivityK10P-11D15-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
TE ConnectivityK10P-11D55-24
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 15A DPDT (28.17x21.84x35.56)mm THT General Purpose Relay