TE Connectivity RB6122-25-0M6
Common Mode Choke, 641 Uh, Leaded Inductor, 25A Idc, 2.7MOHMS, Rb Series
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RB6122-25-0M6.
IHS
Datasheet7 páginashá 0 anos
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-02-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityRB6522-25-0M6
Common Mode Chokes Dual 640uH 1kHz 25A 0.0026Ohm DCR Thru-Hole
Descrições
Descrições de TE Connectivity RB6122-25-0M6 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes / Filters 25A 0.64mH 2-WIRE HORIZONTAL
Inductor [Schaffner] RB6122-25-0M6 Inductor 7612774423218
Data Line Filter, 2 Function(s), 1000V, 25A, 4 Pin(s)
RB OPEN FRAME COMMON MODE CHOK
RB6122-25-0M6 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RB6122-25-0M6 | Internal Number: 811867-SF | RB6122-25-0M6 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part# RB6122-25-0M6 | Schaffner