TE Connectivity FN350-20-29
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity FN350-20-29.
IHS
Datasheet4 páginashá 0 anos
Arrow Electronics
element14 APAC
Sager Electronics
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-11.28%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN350-20-29 fornecidas pelos seus distribuidores.
DC FILTER 1-PH EMC/RFI 250VAC 20A CHASSIS IP21 FN 350 SERIES
Schaffner High Power Filters for Drives
FN350-20-29, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Filter 250VA
Power Line Filters FN350-20/29
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
FN 350-20/29 HIGH POWER FILTER
Filter, 20A, Motor Drive; Current Rating:20A; Voltage Rating:250Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Filter Terminals:Safety; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:4.9Ma; Product Range:-; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019); Approval Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN350-20-29