TE Connectivity FN3258-42-33
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 42A 480VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity FN3258-42-33.
TME
Datasheet5 páginashá 0 anos
Electro Sonic
element14 APAC
Burklin Elektronik
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+11.61%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN3258-42-33 fornecidas pelos seus distribuidores.
EMC/RFI filter, 150 kHz to 60 Hz, 42 A, 3x 480/277 VAC, 22 kW, terminal block, FN3258-42-33
FILTER 3-PH EMC/RFI SINGLE 480/277VAC 42A PANEL FN3258 SERIES
Power Line Filters 3-PHASE 42A FILTER ULTRA-COMPACT
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz
FN3258-42-33, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RFI Filters for Regeneration Units
3 Phase Slim Line Filter 480VAC,
FILTER 3PH CHASSIS 42AMP AWG 6
Filter, 3 Phase, 42A; Current Rating:42A; Voltage Rating:480Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Filter Terminals:Screw; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:33Ma; Product Range:-; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019) Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3258-42-33