TE Connectivity FN3025HP-30-71
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 30A 520VAC Wire Lead Chassis Mount/DIN Rail
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity FN3025HP-30-71.
IHS
Datasheet5 páginashá 0 anos
element14 APAC
Master Electronics
Arrow Electronics
Tendência de 3 meses:
+354%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Sensata / AirpaxIDLN1-1-52-35.0
CIRCUIT BREAKER, HYDRAULIC, MAGNETIC, 1 POLE, IDL SERIES
EatonCBC-35
CIRCUIT BREAKER TYPE I PLUG-IN MOUNTING 10-32 STUDS 35A
EatonCBC-35B
CIRCUIT BREAKER TYPE I PLUG-IN MOUNTING 10-32 STUDS W/CROSSWISE BRACKET 35A
Cartridge Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Quick Connect"
Littelfuse03540901ZXGY
354 OMNI-BLOK Series - 354 Series - OMNI-BLOK® Fuse Block for 3AG Fuses, Molded Base, RoHS
Littelfuse03540001ZXGY
FUSE BLOCK, 600VDC/VAC, 30A, 1P, SOLDER, FOR 3AB/AG FUSES, 354 000 SERIES
Descrições
Descrições de TE Connectivity FN3025HP-30-71 fornecidas pelos seus distribuidores.
FILTER AC EMC/RFI 3 PH OP-V 520/300VAC CURR 30A CHASSIS MNT FN 3025 SERIES IP00
Power Line Filters 30A 18.5kW P Performance Level
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
Compact 3-phase low-leakage plastic filters
FN3025HP-30-71, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3 Phase Plastic Housing Filter 52
FILTER 3PH CHASSIS 30A AWG 7-8