TE Connectivity EV28-5.0-02-1M1
Ev28 Common Mode Choke 250Vac, 5A, 1.1Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV28-5.0-02-1M1
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity EV28-5.0-02-1M1.
IHS
Datasheet5 páginashá 0 anos
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Cadeia de suprimentos
Country of OriginThailand
Introduction Date2002-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityEH28-5.0-02-1M1
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 5A, 1.1Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-5.0-02-1M1
TE ConnectivityRN202-2-02
Common Mode Chokes Dual 1.1mH 10kHz 2A 70mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV24-3.0-02-1M2
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 3A, 1.2Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-3.0-02-1M2
Common Mode Choke, 1100uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 1.1mH 10kHz 2A 0.065Ohm DCR SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de TE Connectivity EV28-5.0-02-1M1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 1.1mH 10kHz 5A 0.027Ohm DCR Thru-Hole
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 5 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 1.1mH 5A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
Choke, Common Mode, 1.1 mH, 5 A