Samtec ZW-24-12-T-S-875-080
Stacking Board Connector, ZW Series, 24 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec ZW-24-12-T-S-875-080.
Newark
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Sager Electronics
JRH Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Peças relacionadas
KK 396 Straight Male PCB Header, Through Hole, 1 Rows, 24 Contacts, 3.96mm Pitch
KK 396 Breakaway Header, Right-Angle with Friction Lock, 24 Circuits, Tin (Sn) Plating
TE Connectivity2-640456-4
Conn Wire to Board HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
TE Connectivity2-640445-4
Conn Wire to Board HDR 24 POS 3.96mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Descrições
Descrições de Samtec ZW-24-12-T-S-875-080 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Board Stacker HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk