Samtec ZW-10-13-F-S-1010-110
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec ZW-10-13-F-S-1010-110.
Samtec
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Sager Electronics
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Peças relacionadas
KK 254 Wire-to-Board Header, Vertical, with Friction Lock, 10 Circuits, Tin (Sn) Plating
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 10 Circuits, Gold (Au) Plating
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole C-Grid III™ Tray
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TSW Series
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Descrições
Descrições de Samtec ZW-10-13-F-S-1010-110 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole