Samtec ZW-05-10-F-D-445-192
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec ZW-05-10-F-D-445-192.
Samtec
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Sager Electronics
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Peças relacionadas
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 4 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 8 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 8 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole C-Grid® Tray
Descrições
Descrições de Samtec ZW-05-10-F-D-445-192 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole