Samtec ZST-125-03-G-D-550
Conn Elevated Shrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec ZST-125-03-G-D-550.
Newark
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity1-5103309-0
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
TE Connectivity1-5103308-0
Header, Through Hole; Shrouded; Vertical; Copper Alloy; Thermoplastic; 50; 1 A
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 50 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube
LOW PROFILE FOUR WALL BOX HEADER, SMT VERTICAL,VERTICAL AND RT ANGLE THRU HOLE
2.54mm Pitch C-Grid Breakaway Header Dual Row Vertical High Temperature 50 Circuits 0.38
TSW ROHS3Compliant COMMERCIAL UL Connector Header -55C~125C 7.6A 550V 5.08mm
Descrições
Descrições de Samtec ZST-125-03-G-D-550 fornecidas pelos seus distribuidores.
Stacking Board Connector, ZST Series, 50 Contacts, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)