Samtec ZLTMM-106-12-T-D-650
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec ZLTMM-106-12-T-D-650.
SímboloPegada
3DBaixar
Peças relacionadas
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 2mm Solder ST Thru-Hole iGrid™ Frame
Mini50 Unsealed Right-Angle Header Dual Row 12 Ci |Molex 34826-0125
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Dual Row, Vertical, 12 Circuits, with PCB Locator
HIROSE ELECTRICDF11-12DP-2DSA(24)
CONN HEADER VERT 12POS 2MM / Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm)
Stacking Board Connector, DW Series, 2 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole, TMM Series
Descrições
Descrições de Samtec ZLTMM-106-12-T-D-650 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Elevated Shrouded Header HDR 12 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")