Samtec YTQ-124-01-F-5-120
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec YTQ-124-01-F-5-120.
Samtec
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Technical Drawing1 páginas10 anos atrás
Electro Sonic
Sager Electronics
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Peças relacionadas
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Socket Strip
Descrições
Descrições de Samtec YTQ-124-01-F-5-120 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube