Samtec TSW-123-23-T-S
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 23 Contacts, Through Hole, TSW Series
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec TSW-123-23-T-S.
Electro Sonic
Datasheet2 páginas10 anos atrás
Sager Electronics
Newark
Peças relacionadas
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 23 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Amphenol Communications Solutions68000-423HLF
Conn Unshrouded Header HDR 23 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Descrições
Descrições de Samtec TSW-123-23-T-S fornecidas pelos seus distribuidores.
Headers & Wire Housings THROUGH-HOLE 2.54MM SQ POST HEADER
HEADER, 2.54MM, THT VERT, 23WAY
Header, 2.54Mm, Though Hole Vertical, 23 Position; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:1Rows; No. Of Contacts:23Contacts; Contact Termination Type:Through Hole; Product Range:Tsw Series Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-123-23-T-S