Samtec TCSD-25-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec TCSD-25-D-12.00-01-N.
Sager Electronics
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Datasheet1 páginas5 anos atrás
TME
Samtec
element14 APAC
Tendência de 3 meses:
+107%
Peças relacionadas
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Rectangular Cable Assemblies Double Row Discrete Wire Assembly, 0.050 Pitch
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
Flat Cable 6Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Roll
Descrições
Descrições de Samtec TCSD-25-D-12.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 50 to 50 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 50P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:50Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-25-D-12.00-01-N