Samtec TCSD-05-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec TCSD-05-D-12.00-01-N.
Newark
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Datasheet1 páginas11 anos atrás
Datasheet3 páginas6 anos atrás
Sager Electronics
Toby Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+51.52%
Peças relacionadas
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descrições
Descrições de Samtec TCSD-05-D-12.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 10P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-05-D-12.00-01-N